Kopalnia Soli WIELICZKA Salt Mine (2 trasy) 4K (UHD) GoPro

Zapraszam na wspólne zwiedzanie Kopalni Soli “Wieliczka” na trasie górniczej i trasie turystycznej wraz z muzeum. Poczuj się, jakbyś był na miejscu razem ze mną.

Na kanale są obydwie trasy osobno bez muzyki:
Trasa Turystyczna: https://youtu.be/flldyd2oecA
Trasa Górnicza: https://youtu.be/jGmENGDWpGM

Film nagrałem kamerą sportową GoPro HERO 7 Black w rozdzielczości 4K 60fps z zastosowaniem dodatkowo lampy doświetlającej NEWELL LED LUX 1600 i uchwytu 3-Way GoPro.
Za możliwość nagrywania zapłaciłem dodatkowe 10 zł i specjalną naklejkę miałem przyczepioną do uchwytu kamery. Bez opłaty nie można robić zdjęć czy też kręcić filmów!

Jak Ci się podoba film?

Strona Internetowa Kopalni Soli “Wieliczka”: https://www.kopalnia.pl/
Kopalnia Soli „Wieliczka” to jeden z najcenniejszych zabytków kultury materialnej i duchowej na ziemiach polskich, rocznie odwiedzany przez ponad milion turystów z całego świata.

To także zabytek klasy światowej, wpisany jako jeden z pierwszych dwunastu obiektów na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO.

Kopalnia Soli „Wieliczka” dzisiaj to zarówno wielowiekowa tradycja jak i nowoczesność, kilkusetletnia historia i podziemne miasto z rozbudowaną infrastrukturą.

Kopalnia to dorobek kilkudziesięciu pokoleń górników, pomnik historii Polski i narodu polskiego – marka, która istnieje w świadomości Polaków od stuleci.

Jeżeli chcesz pomóc w rozwoju kanału ForumWiedzy, aby powstawały nowe poradniki, prezentacje, testy i recenzje, to:
– Subskrybuj kanał ForumWiedzy.pl
– Polub ten film
– Napisz komentarz pod tym filmem
– Udostępnij ten film w mediach społecznościowych, na swojej stronie internetowej lub w forach, by inni też mogli zobaczyć
Dziękuję za Twoje wsparcie!

Jeżeli masz jakieś pytanie, wątpliwość lub uwagi, to napisz je w komentarzu pod filmem, postaram się odpowiedzieć, gdy tylko będę miał możliwość.

Dołącz do ForumWiedzy na Facebook, Twitter, Instagram i https://www.forumwiedzy.pl

Pozdrawiam i do zobaczenia w kolejnym filmie 🙂

Comments

comments

この記事が気に入ったら
いいね!ください

Twitter で

ABOUTこの記事をかいた人

こんにちは。 福岡市でごくフツーの会社員をやりながら2016年5月からブログをはじめました。最近、GoProカメラに興味があるので、GoProネタを中心に書いていこうと思います。はじめてブログと言うものを書くので、もうブログやってるよー!って先輩の方、気軽にからんで頂けると嬉しいです。 それでは、宜しくお願い致します。